HAKKIMIZDA

Bakır ailesi olarak 1967 yılında Bingöl iline yerleştik fırıncılık sektöründe çeşitli illerde çalışmalarımız oldu. 1982 yılında memleketimizde devrim sayılabilecek yepyeni bir isme imza atarak, ÖZLEM EKMEK FABRİKASINI açtık. Göstermiş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde halkımız tarafından sevildik ve nimetlerin en güzelinin tek adresi olduk. 1985 yılında Özlem Gıda Ltd. Şti kurarak Bingöl de sivil kuruluşun ilkleri olduk. Bununla gurur duyuyoruz.

Bu uğurda emekçilerimizin hakkını verdik.

Dahası Var.

2004 yılında kaliteli hizmetin lezzetle birleştiği mekanımızın siz saygı değer halkımızın hizmetine sunduk

"Yaylalı Konağı" adı altında bir devrimimizi daha gerçekleştirdik. Hem fırıncılık sektöründe , hem de lokantacılık sektöründe halkımıza laik olmaya çalıştık sizlerinde göstermiş olduğu ilgiden anlıyoruz ki çalışmalarımızın hiçbiri boşa gitmemiş.

Dahasını yapmaya karar verip 2008 yılında dünyanın kapısını siz sevgili halkımıza açıp mutluluğumuza mutluluk katarak özlem düğün sarayını, kaliteyi hizmeti önünüze serdik. Ve bu alanda da en iyi olmayı başardık Özlem Düğün Sarayı Görmeniz gereken en güzel yaşam alanı. Mutlu Bir Başlangıç için Özlemlerinizi Özlemle Bitirin.